جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم در مصارف خانگی

ورق آلومینیوم در مصارف خانگی

آلومینیوم به دلیل داشتن خواص مختلف و زیادی که دارد در کارهای روزانه منزل، بخصوص آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد، همچنین ورق آلومینیوم به خاطر داشتن خاصیت ضد آتش سوزی برای بسته بندی غذاها و استفاده آن در فر گاز یا داخل آتش مناسب می باشد، همچنین این نوع از ورق نسبت به دیگر موارد قیمت پایین تری دارد و به راحتی در دسترس عموم قرار میگیرد، ما در اینجا برخی از کاربردهای ورق آلومینیوم در مصارف خانگی و درمانی را بیان میکنیم، این نوع از فلز علاوه بر خواصی برای استفاده در صنایع و کار های مختلف دارد از خاصیت درمانی نیز برخوردار است که اکثر مردم از آن بی خبرند و موارد مصرف آن را نمیدانند.

ورق آلومینیوم در مصارف خانگی

کاربردهای مختلف ورق آلومینیوم در منزل و درمان درد ها

از بیشترین کاربردهای ورق آلومینیوم در مصارف خانگی میتوان به موارد زیادی اشاره کرد که چند مورد از آن ها عبارتند از:
1 – اطراف ساقه موز را با فویل آلومینیومی بپیچید تا از پوسیده شدن آن جلوگیری شود
2 – روی گاز و داخل فر را با فویل آلومینیوم بپوشانید و آن ها را تمیز نگه دارید
3 – میتوانید با فویل آلومینیوم قیچی درست کنید
4 – قالب های کیک با شکل های مختلف بسازید
5 – برای گرم نگه داشتن نان و غذا از فویل آلومینیوم استفاده کنید
6 – با فویل آلومینیوم قیف بسازید
7 – شکر قهوه ای سفت را با استفاده از فویل آلومینیوم نرم کنید
8 – همیشه در پخت کلوچه اطراف نازک آن میسوزد، میتوانید کنار آن را با فویل بپوشانید
9 – حرارت رادیاتور را با استفاده از فویل آلومینیوم افزایش دهید
10 – اتوی منزلتان را با کشیدن روی فویل آلومینیوم تمیز کنید
و بسیاری از موارد دیگر، در موارد درمانی نیز میتوانید در مواقع سرما خوردگی، درمان پوست های سوخته، درمان دردهای مفصلی و … از ورق آلومینیوم استفاده کنید و درد خود را تسکین دهید.چ

 

کاربردهای-مختلف-ورق-آلومینیوم-در-منزل-و-درمان-درد-ها

 

استفاده از ورق آلومینیوم در مصارف خانگی

ورق آلومینیوم را می توان با کاربرد هایی که در مصارف خانگی مختلف مفید است استفاده کرد. متداول ترین کاربرد ورق آلومینیوم در مصارف خانگی شامل:

آشپزی: ورق آلومینیوم می‌تواند برای پوشاندن ظروف و سینی‌هایی که در فر قرار می‌گیرند، مفید باشد، زیرا آلومینیوم حرارت را خوب منتقل می‌کند و از سوختن غذاها جلوگیری می‌کند.

به عنوان ظرف برای پختن غذا: ورق آلومینیوم می‌تواند برای پختن مواد غذایی درون آن به عنوان جایگزینی برای کاسه‌ها یا قابلمه‌هایی که احتمال دارد آلودگی شوند، مفید باشد.

بسته‌ بندی و نگهداری غذا: ورق آلومینیوم برای بسته‌بندی غذاها و حفظ تازگی آنها مناسب است. می‌توانید از آن برای پوشاندن ظروف غذا، ساندویچ‌ها و حتی برای پوشاندن ظروف ذخیره‌سازی غذاها در یخچال استفاده کنید.

ساختن الگو ها و قالب: ورق آلومینیوم می‌تواند برای ساختن الگوها یا شکل‌دهی به موادی مانند خمیر زمینی یا شکلات مورد استفاده قرار بگیرد. این ورق انعطاف‌پذیر است و می‌توان آن را به راحتی به شکل دلخواه خم کرد.

تمیزکاری: ورق آلومینیوم می‌تواند برای تمیز کردن و از بین بردن لکه‌های سخت بر روی سطوحی مانند قاب‌های درب یخچال یا سینک آشپزخانه استفاده شود. شما می‌توانید آن را به عنوان یک ابزار تمیزکاری چند منظوره استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران