جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

ورق با پوشش پلی کرافت

ورق اراک ساده 1050

ورق آلومینیوم اراک

کارخانه ورق آلومینوم اراک از معتبرترین  تولید کنندگان مقاطع آلومینیومی به خصوص ورق آلومینیوم اراک ساده 1050 است. ورق 1050 اراک در ضخامت های مختلف تولید شده و در موارد بسیاری به کاربرده می شود. این ورق از خانواده آلیاژ آلومینیوم سری 1000 است که در میان دیگر آلیاژ های این گروه، به دلیل خواص منحصر به فرد بیشترین کاربرد را دارد. آلیاژ های این گروه به آلومینیوم خالص نیز معروفند چرا که حداقل 99 درصد آن ها را فلز آلومینیوم تشکیل داده است. اگر قصد خرید این ورق را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با جهان آلومینیوم تماس بگیرید. ما در این فروشگاه بهترین و پرفروش ترین ورق آلومینیوم اراک را موجود داریم، در انتهای این مقاله جدول ضخامت ورق آلومینیوم درج شده است. برای خرید و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم اراک با ما تماس بگیرید.0213394854202166391201

ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی اراک یک نوع ورق فلزی است که از آلیاژ آلومینیوم تولید شده است. این ورق ها معمولاً در صنایع ساختمان، صنایع خودروسازی، صنعت بسته بندی و صنایع الکتریکی به عنوان ماده اولیه استفاده می‌شوند. ورق آلومینیومی اراک به دلیل ویژگی های زیادی از جمله سبکی، مقاومت در برابر خوردگی، راندمان بالا در انتقال حرارت و سرعت بالای انتقال صدا مورد استفاده قرار می‌گیرد

روش های تولید آلومینیوم

تولید ورق آلومینیوم معمولاً به دو صورت زیر انجام می‌شود:

  1. ریخته گری: در این روش، آلومینیوم به صورت مذاب در قالب‌های خاصی ریخته می‌شود و پس از سرد شدن به شکل ورق های آلومینیومی تبدیل می‌شود.
  2. فرآیند ورق‌کشی: در این روش، مواد اولیه به صورت بلوک‌های فلزی در معرض نیروهای کششی قرار می‌گیرند و از طریق یک سری فرآیندهای پیچیده ورق های آلومینیومی تولید می‌شوند.

بعد از تولید ورق آلومینیوم، آنها با استفاده از دستگاه‌های خاصی به اندازه و شکل مورد نظر بریده و شکل داده می‌شوند. سپس ورق‌های آلومینیومی به منظور استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع ساختمانی، خودروسازی و بسته‌بندی، به بازار عرضه می‌شوند.

منظور از ضد خوردگی و سایش آلومینیوم چیست

ضد خوردگی و سایش در آلومینیوم به مجموعه روش‌ها و روکش‌هایی گفته می‌شود که برای جلوگیری از خوردگی و سایش در سطح آلومینیوم استفاده می‌شوند. برای مثال، یکی از این روش‌ها استفاده از روکش‌هایی مانند روکش‌های پوششی سیلیکاتی (anodizing) و روکش‌های اپوکسی است.

روش سیلیکاتی شامل یک فرآیند الکترولیتی است که در آن، سطح آلومینیوم با الکترولیت خاصی در تماس قرار می‌گیرد و با اعمال جریان الکتریکی، یک لایه نازک از اکسید آلومینیوم روی سطح آلومینیوم تشکیل می‌شود. این لایه باعث بهبود مقاومت آلومینیوم در برابر خوردگی و سایش می‌شود.

روش روکش اپوکسی همچنین شامل اعمال یک لایه پوششی از رزین اپوکسی بر روی سطح آلومینیوم است. این روش معمولاً در صنایع خودروسازی، هواپیمایی و صنایع الکترونیکی به کار می‌رود.

به عنوان یک فلز نرم، آلومینیوم به سایش و خوردگی حساس است، اما با استفاده از روش‌های مختلفی که ذکر شد، می‌توان مقاومت آلومینیوم به خوردگی و سایش را افزایش داد.

نورد آلومینیوم چیست

نورد آلومینیوم یکی از فرآیندهای تولید ورق‌های آلومینیومی است که در آن، بلوک‌های فلزی آلومینیوم به صورت پیوسته در معرض نیروهای کششی قرار داده می‌شوند. در این روش، بلوک‌های فلزی آلومینیوم از طریق یک سری غلتک‌ها و قالب‌ها به شکل ورق‌های آلومینیومی با ضخامت و عرض مورد نظر تبدیل می‌شوند.

نورد آلومینیوم به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد آلومینیوم مانند سبکی، مقاومت در برابر خوردگی، ضریب انتقال حرارت بالا و سرعت بالای انتقال صدا، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از این صنایع عبارتند از: صنایع خودروسازی، صنایع هواپیمایی، صنایع ساختمانی و بسته‌بندی.

آلومینیوم فلزی بسیار سبک و با مقاومت بالا در برابر خوردگی میباشد. آلومینیوم اراک قادر به تولید انواع مواد اکستروژن آلومینیوم مانند پروفیل، میله، لوله، لوله آبیاری، کانال و غیره است. همچنین محصولات آلومینیومی اولیه مانند بیلت و شمش را عرضه میکنند.

ورق آلومینیوم اراک یا دیگر تولیدات کارخانه های داخلی کشور عمدتا دارای آلیاژ گروه 1000 و یا 3000 می باشند که این دو گروه آلیاژی مناسب برای آنادایز و خم کاری هستند. شما میتوانید تمامی محصولات آلومینیومی تولید شده در کارخانه آلومینیوم اراک را از ما خریداری کنید.

ضخامت: موجود 0.25 الی 30 میلیمتر

ابعاد استاندارد: 1000×2000/1250×2500 میلیمتر

ابعاد قابل سفارش: ابعاد دلخواه

آلیاژ استاندارد: 1050، 1200 و 3105

آلیاژهای قابل سفارش: گروه های 7000، 6000، 5000، 2000

جهت کسب اطلاعات بیشتر ورق اراک ساده با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از وزن ورقهای الومینیوم اینجا کلیک نمایید

در لیست زیر، قیمت ورق اراک ساده را مشاهده می‌کنید.

ضخامت

میلیمتر

الیاژ1050

1000*2000

الیاژ1050

1250*2500

الیاژ3105

1000*2000

الیاژ3105

1250*2500

الیاژ1200

1000*2000

الیاژ1200

1250*2500

0.2 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.25 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.3 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.4 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.5 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.6 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.7 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.8 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
0.9 موجود سفارشی موجود موجود موجود سفارشی
1 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
1.2 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
1.5 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
2 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
2.5 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
3 موجود موجود موجود موجود موجود موجود
4 موجود موجود سفارشی موجود موجود موجود
5 موجود موجود سفارشی موجود موجود موجود
6 موجود سفارشی **** **** **** ****
8 موجود سفارشی **** **** **** ****
10 موجود سفارشی **** **** **** ****
12 موجود سفارشی **** **** **** ****
15 موجود سفارشی **** **** **** ****
20 موجود سفارشی **** **** **** ****
25 موجود سفارشی **** **** **** ****
30 موجود سفارشی **** **** **** ****
40 موجود سفارشی **** **** **** ****
50 موجود سفارشی **** **** **** ****
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران