جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم فرم سینوسی

ورق آلومینیوم سینوسی 32

از جمله اولین ورق های طرحدار که در بازار عرضه شد، ورق آلومینیوم سینوسی می باشد. در ورق آلومینیوم سینوسی 32، عدد 32 نشان دهنده فاصله ی بین دو گام ورق است که 32 میلیمتر می باشد. این ورق ها که به ورق آلومینیوم کرکره ای نیز شناخته شده هستند، در موارد بسیار بسیاری کاربرد دارند. ورق های سینوسی با بیشترین مقاومت و کمترین کار مفید جهت پوشش دیوار ها، کف و سقف ها استفاده می شود. حالت موجدار بودن این ورق مقاومت آن را افزایش داده و تحمل وزن ورق را بالا می برد. قیمت ورق آلومینیوم سینوسی بر اساس ضخامت ورق، قیمت جهانی فلزات، نوع آلیاژ به کار رفته در آن و موارد دیگر تعیین می شود.

برای استعلام قیمت روز ورق آلومینیوم سینوسی با جهان آلومینیوم تماس بگیرید. ۰۲۱۶۶۳۹۱۲۰۱

جهت مقاومت فیزیکی ورق آلومینیوم سینوسی 32 آنها را به شکل سینوسی و یا ذوزنقه و.. فرم میدهند.

با پیشرفت تکنولوژی و نوآوری های عصر آهن و ماشین آلات در اروپا و به تبع آن در ایران خیلی زود ورق های موجدار شیروانی و با نام عمومی ورق کرکره رایج شد. ابتدا فقط خانه ثروتمندان و ویلای افراد درجه بالا جامعه از امکان سقف های شیروانی با ورق کرکره موجدار آهنی بهره مند بود.

فرم سینوسی 32 با کمترین مقاومت و البته بیشترین کار مفید جهت پوشش عایقکاری در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 

مزایا ورق آلومینیوم سینوسی 32 :

  • در رنگ های استاندارد به ضخامت 0.7 میلی متری موجود است.
  • شش نوع ورق برای سقف و پنج نوع پروفیل ورق آستری به همراه فلاشینگ، عایق، درزگیر، چراغ سقف، فیکس کننده و پرکننده فوم موجود است.
  • دو گزینه متریال متمایز وجود دارد که هر کدام خواص و رنگ های خاص خود را دارند.
  • C200 Leathergrain یک فولاد پیش ساخته با پوشش 200 میکرون از پلاستیزول با کیفیت بالا است که در طیف وسیعی از رنگ‌های محبوب موجود است.
  • Agriclad Polyester به طور خاص برای ساختمان های حومه شهر با پوشش محافظ پلی استر موجود در طیف وسیعی از رنگ های روستایی ساخته شده است.

 

ابعاد استاندارد:

فرم ضخامت عرض ورودی عرض خروجی طول
سینوسی 32 دلخواه 1000 میلیمتر 900میلیمتر دلخواه
سینوسی دلخواه 1250میلیمتر 1130میلیمتر دلخواه
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران